Kraków

Bronowice Małe

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 280 000 PLN
Cena za m2
8 205,13 PLN
Powierzchnia
156 m2
Powierzchnia użytkowa
156 m2
Powierzchnia działki
672 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
1984
Rynek
Wtórny
Numer oferty
6/6121/ODS

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 156m2, 5 pok, na dużej działce o powierzchni 672m2.

Do tego dodatkowa przestrzeń mieszkalna w przyziemiu (pokój i łazienka), zabudowany garaż oraz piwnice (4 pomieszczenia).

Świetna lokalizacja: Bronowice Małe, os. Widok, przy ul. Wiedeńskiej, zabudowa domów jednorodzinnych. Cisza i spokój, jednocześnie łatwy i szybki dojazd do Centrum.
Dom posiada 156m powierzchni użytkowej, na którą składaja się dwie części (2 niezależne wejścia), pierwsza parterowa: duży salon, kuchnia, mniejszy pokój. Druga cześć na piętrze: 2 pokoje + kuchnia (lub pokój), łazienka.
Do tego dodatkowa powierzchnia mieszkalna w przyziemniu: urządzony pokój i łazienka. A także zabudowany garaż i duże piwnice (4 pomieszczenia).

Z domu jest bezpośrednie wyjście na duży, zadbany ogród, a także balkon i zabudowana loggia.

Ogrzewanie MPEC + kominek, istnieje możliwość zamontowania CO gazowego (w domu jest gaz).

Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń