Kraków

Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
9 200 PLN
Cena za m2
90,55 PLN
Powierzchnia
101,60 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
90 EUR
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
70 EUR
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2018
Dostępne od
2019-02-01
Numer oferty
8/6121/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, 101,6m2 powierzchni, na parterze, w całości przeszklony.

Dostępne są również inne lokale o powierzchni od 84m2 do 110m2, jest też możliwość łączenia powierzchni.

Lokal znajduje się w budynku usługowo-biurowym klasy A, ul. Fabryczna wjazd od Al. Pokoju, kilkaset metrów od Ronda Grzegórzeckiego oraz Ronda Mogilskiego, które stanowią podstawowe węzły komunikacyjne Krakowa.
Bliska odległość do dworca autobusowego i kolejowego, przystanek koleji podmiejskiej sprawiają, że jest to idealna lokalizacja.

Niepowtarzalna inwestycja w Centrum Krakowa. Fabryczna Office Park to część projektu miasta w mieście, realizowanego z uwzględnieniem najwyższych standardów i dbałości o wartość historyczną tego miejsca. Inwestycja powstaje na terenie historycznych zakładów przemysłowych i obejmuje 3 budynki biurowo-usługowe, 4 gwiazdkowy hotel, odrestaurowanie budynków zabytowych oraz część mieszkalną. Planowana jest realizacja Aleji Gwiazd Sportu oraz największego w Europie ekranu LED, atrakcje te będą przyciągać znaczną liczbę odwiedzajacych ludzi. Inwestycja zakłada 10tys. osób odwiedzających dziennie, 4,5tys. pracowników w budynkach biurowych. Lokal usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej, frontowej cześci budynku (od strony wjazdu od Al. Pokoju).

Wysoki standard wykończenia budynku. Lokale w podwyższonym stanie deweloperskim.

Cena najmu średnioroczna wynosi 21Eur/m2
Przy okresie najmu na 5 lat (1 i 2 rok – 18Eur; 3 rok 21Eur, 4 rok 23Eur, 5 rok 25Eur)

Zaliczka na koszty eksploatacyjne 15,85zł netto/ m2.
Istnieje możliwość wynajmu miejsc parkingowych: naziemne (70Eur), podziemne (90Eur).

Lokale dostępne do prac od lutego, przewidywany początek najmu od kwietnia (możliwość "wakacji czynszowych" na czas dostosowania lokalu).

Zapraszamy do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń