Kraków

Zwierzyniec

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 900 PLN
Cena za m2
38 PLN
Powierzchnia
50 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Inne
Parking podziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Nazwa budynku
Tarasy Verona
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2011
Dostępne od
2019-02-01
Numer oferty
5/6121/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal na biuro, inną działalność lub mieszkanie. Powierzchnia 50m, w prestiżowej inwestycji Tarasy Verona, ul. Armii Krajowej.

Lokal składa się z dwóch pokojów (każdy z odrębnym, dużym balkonem), przedzielonych pomieszczeniem socjalnym (wyposażona kuchnia), do tego łazienka z prysznicem oraz schowek (garderoba).
W cenie wynajmu miesjce w garażu podziemnym.

Znakomita lokalizacja: Bronowice/Zwierzyniec, ul. Kołowa, przy ul. Armii Krajowej. Bardzo dobry dojazd, zarówno komunikacją jak i samochodem. Lokal mieści się w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Tarasy Verona. Teren zamknięty, z całodobową recepcją i ochroną. Do użytku mieszkańców, w budynku mieści się basen, siłownia, sauna, jacuzzi.

Koszt 1900zł m-c + opłaty eksploatacyjne(w tym zaliczka na ogrzewanie i wodę) 550zł.
(dochodzi tylko prąd, miejsce garażowe w cenie!)
Możliwość podpisania umowy na długi okres.
Lokal wolny od 01 lutego 2019.

Zapraszamy do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń