Kraków

Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
66,67 PLN
Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
400 PLN
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
300 PLN
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2018
Dostępne od
2019-02-01
Numer oferty
6/6121/OLW

Opis nieruchomości

Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy 52,50m2 w nowej inwestycji.

Do wynajęcia również lokale o większej powierzchni od 52m2 do 95m2.

Niepowtarzalna inwestycja w Centrum Krakowa. Część projektu miasta w mieście, realizowanego z uwzględnieniem najwyższych standardów i dbałości o wartość historyczną tego miejsca. Inwestycja powstaje na terenie historycznych zakładów przemysłowych i obejmuje 3 budynki biurowo-usługowe, 4 gwiazdkowy hotel, odrestaurowanie budynków zabytowych oraz część mieszkalną.

Lokal do wynajęcia znajduje się w budynku usługowo-biurowym klasy A, ul. Fabryczna wjazd od Al. Pokoju, kilkaset metrów od Ronda Grzegórzeckiego oraz Ronda Mogilskiego, które stanowią podstawowe węzły komunikacyjne Krakowa.
Bliska odległość do dworca autobusowego i kolejowego, przystanek koleji podmiejskiej sprawiają, że jest to idealna lokalizacja.

Wysoki standard wykończenia budynku. Pomieszczenia biurowe typu Open Space, wykończone do wejścia. Systemy ogrzewania i klimatyzacji z kontrolą wilgotności. Pełne okablowanie.

Wysoki współczynnik części wspólnych 15,84%. Na piętrze przystosowane będą do wspólnego użytku pomieszczenie socjalne (kuchnia) oraz toalety.
Koszty eksploatacyjne 15,85zł netto/ m2.

Cena uzależniona od długości najmu 15Eur - 16Eur netto / m2, (1-3 lata).

Istnieje możliwość wynajmu miejsc parkingowych: naziemne (70Eur), podziemne (90Eur).

Lokale dostępne do prac od lutego, przewidywany początek najmu od kwietnia.

Zapraszamy do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń