Kraków

Zabłocie, ul. Zabłocie

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
389 000 PLN
Cena za m2
12 267,42 PLN
Powierzchnia
31,71 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2016
Stan nieruchomości
Idealny
Dostępne od
2018-11-15
Numer oferty
81/6121/OMS

Opis nieruchomości

Kawalerka w wysokim standardzie, 32m + balkon, w prestiżowej inwestycji Riverside.

Świetna lokalizacja: ul. Zabłocie, Stare Podgórze.
Tuż przy Bulwarach Wiślanych. Spacerowa odległość na Stare Miasto czy na Kaziemierz. Bardzo blisko Akademii Krakowskiej.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w cenie zawarte jest pełne wyposażenie: umeblowanie, sprzęt AGD i RTV, także można w nim zamieszkać od zaraz bez dodatkowych nakładów finasowych. Nieruchomość jest też znakomitym, gotowym produktem inwestycyjnym pod wynajem (ze względu na lokalizację i standard wykonania).

W inwestycji są dostępne bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku na zamkniętym terenie osiedla. Nie ma więc problemów z parkowaniem. Do dyspozycji mieszkańców również mini siłownia, plac zabaw dla dzieci, wózkownia.

Ogrzewanie miejskie MPEC. Niskie koszty utrzymania.

Zapraszamy do prezentacji i kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń