Kraków

Stare Miasto, ul. św. Sebastiana

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
678 000 PLN
Cena za m2
14 966,89 PLN
Powierzchnia
45,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Idealny
Dostępne od
2018-12-01
Numer oferty
67/6121/OMS

Opis nieruchomości

Prezentujemy apartament 45,30m, 3 pok., w odnowionej kamienicy, wykończony w wysokim standardzie.

Znakomita lokalizacja w pięknej całkowicie odnowionej kamienicy na Starym Mieście, ul. św. Sebastiana, tuż przy plantach, dwa kroki na Kazimierz. Miejsce ciche i spokojne, nie słychać odgłosów ulicy.

Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, dwóch pokojów (jeden z nich przechodni), łazienki oraz przedpokoju (zgodnie z załączonym planem). Dodatkowo w dwóch pokojach znajdują są funkcjonalne antresole. Wszystkie pomieszczenia są wysokie 3,7m. Wyposażenie mieszkania w wysokim standardzie z dobrej jakości materiałów. Marmur i granit w kuchni oraz w łazience. Odrestaurowana, dębowa podłoga. Stylowe drewniane meble. W łazience ogrzewanie podłogowe.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Ogrzewanie gazowe, niski czynsz.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji.

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń