Kraków

Kraków-Podgórze, ul. Przemysłowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
469 500 PLN
Cena za m2
9 989,36 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2010
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Dostępne od
2019-02-01
Numer oferty
90/6121/OMS

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m² na Starym Podgórzu.

Znakomita lokalizacja ul. Przemysłowa, inwestycja Garden Residence, pomiędzy Starym Podgórzem a Zabłociem. Spacerowo odległość na Bulwary Wiślane, Kazimierz czy okolice Cricoteki. Świetna komunikacja właściwie z każdą częścią Krakowa. Tuż obok przystanek koleji aglomeracyjnej.

Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, w tym salon otwarty na kuchnię oraz sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (duża - 8m2).
A także miejsce w garażu podziemnym na oddzielnej księdze wieczystej i dodatkowo płatne 40 000.

Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym, w pełni wyposażone i praktycznie zaprojektowane. Można w nim zamieszkać od zaraz.
Okna są zwrócone na południowy-zachód.

Osiedle położone jest na terenie zamkniętym i monitorowanym przez ochronę 24h. Od ulicy Przemysłowej znajduje się recepcja z pracownikami ochrony.
Wewnątrz inwestycji znajduje się świetnie wyposażona siłownia, z dużym basenem oraz dwiema saunami oraz duży ogród (7000 m²).
W bliskiej odległości sklepy, lokale usługowe, fryzjer, przedszkole.

Miesięczny czynsz ok 450 zł (w tym wliczone są zaliczki na wodę ciepłą, zimną oraz ogrzewanie z sieci miejskiej).

Zapraszamy do prezentacji i kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 40 000 PLN
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń