Kraków

Salwator

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
867 510 PLN
Cena za m2
11 900 PLN
Powierzchnia
72,90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Czynsz administracyjny
420 PLN
Numer oferty
39/6121/OMS

Opis nieruchomości

Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 73m2, na pierwszym piętrze (w pięciopiętrowym budynku).

Apartament mieści się w eleganckiej, kameralnej kamienicy w centrum Krakowa, Ciche i spokojne miejsce na Salwatorze. 12 minut spacerem na Rynek Główny. W bardzo bliskiej odległości Wawel, Bulwary Wiślane, czy Błonia.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią, dwóch niezależnych pokojów, łazienki i toalety. Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się dwa niezależne balkony. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń 280cm, zapewnia komfort i przestrzeń.

Nowoczesny projekt budynku stworzony został z uwzględnieniem rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, z wykorzystaniem technologii Smart Home. W całej Kamienicy zaprojektowano szereg udogodnień, które dzięki zmniejszeniu zużycia wody i energii wpłyną na obniżenie kosztów utrzymania mieszkań i całego budynku oraz uczynią go przyjaznym środowisku.

Termin realizacji: I kwartał 2018.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji. OFERTA BEZ PROWIZJI

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 49 000 PLN
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Nowy Świat Kraków

Telefon:
510261892
Email:
biuro@nowyswiatkrakow.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOWY ŚWIAT Kraków dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NOWY ŚWIAT Kraków z siedzibą w Krakowie ul. Krakowska 5/13b, 31-062 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
zadzwoń