Lokal na biuro, przy Rondzie Mogilskim, pokój 12m, wyposażony

Kraków, Kraków

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pokój o powierzchni ok 12m2 na parterze bloku znajdującego się przy ul. Sądowej. Tuż obok Ronda mogilskiego i  budynku Sądu w Krakowie.

Oprócz bardzo prestiżowego adresu pod działalność prawniczą, nieruchomość, w której znajduje się oferowany pokój posiada dodatkowo dwa niezależne pokoje, w których prowadzona jest już działalność o profilu prawnym- kancelarie adwokackie. W nieruchomości tej znajduje się w pełni umeblowana poczekalnia dla co najmniej 4 osób oraz wspólna łązienka. Pokój jest w pełni urządzony  i umeblowany, idealny pod kancelarię lub inną działalność gospodarczą. W pokoju znajduje się bardzo duża i pojemna szafa w zabudowie oraz wolnostojąca meblościanka, a także półokrągłe biurko oraz nowoczesny skórzany fotel do pracy przy komputerze. Na oknach znajdują się żaluzje pionowe.

Odległość od Sądu Okręgowego w Krakowie to ok. 300 m. Duża dostępność miejsc postojowych.  Internet (Wi-Fi), ponadto ekspres do kawy, czajnik i kuchenka mikrofalowa.

Cena 1300zł zawiera już wszelkie opłaty w tym za energię elektryczną, gaz, wywóz śmieci, internet oraz ogrzewanie z MPEC.

Zapraszamy do prezentacji

Dodatkowe informacje

  • ogrzewanie miejskie
  • parking

Map

Kontakt


Call Now ButtonZadzwoń