Mieszkanie na sprzedaż 58m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, Stara Nowa Huta

Kraków, Nowa Huta, Osiedle Słoneczne

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w starej Nowej Hucie, na Osiedlu Słonecznym w Krakowie. Budynek w stylu modernistycznym, wybudowany w latach 50. z cegły.

Lokalizacja mieszkania na sprzedaż w starej Nowej Hucie

Stara Nowa Huta to część Krakowa, która coraz bardziej zyskuje na popularności ze względu na docenienie ówczesnych projektów mieszkaniowych. Bliskość zieleni, dobrze rozplanowane przestrzenie między budynkami, place zabaw, żłobki, przedszkola, placówki medyczne, parki, bazarki, sklepy i punkty usługowe – wszystkie te rzeczy sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Nową Hutę na miejsce do życia.

Umiejscowienie mieszkania na sprzedaż w budynku z lat 50. zbudowanego z cegły

Budynek, w którym znajduje się oferowane mieszkanie jest po generalnym remoncie i dociepleniu, więc w najbliższych latach nie trzeba będzie nie nimi przejmować.

Wybudowany jest z cegły, z czym wiąże się m.in. lepsza akustyka oraz lepsza wydajność cieplna budynku.

Cechy techniczne oferowanego mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58m2. Składa się z 3 pokoi (jeden przechodni), oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki i oddzielnego WC. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Mieszkanie kilka lat temu przechodziło generalny remont, w trakcie którego wymienione zostały wszystkie instalacje, w tym instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. W najbliższym czasie nie będzie wymagało większych nakładów finansowych i czasowych, związanych w dużymi remontami.

Okna mieszkania wychodzą na dwie strony. Do nieruchomości przynależy piwnica (6m2).

Do dyspozycji mieszkańców jest wspólna wózkownia.

Ogrzewanie miejskie MPEC. Ciepła woda na piecyk gazowy.

W okolicy dużo terenów zielonych, Zalew Nowohucki, żłobki, przedszkola, szkoły, teatr Łaźnia Nowa, Teatr Ludowy, Łąki Nowohuckie, Nowohuckie Centrum Kultury, itd.

Bardzo dobra komunikacja z centrum Krakowa i innymi dzielnicami.

Cena: 545 000zl

Zapraszamy do kontaktu

Dodatkowe informacje

  • ogrzewanie miejskie
  • piwnica

Map

Kontakt